Hotel Aš Goethe
Hotel Goethe ubytování Aš Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Goethe / Aš

Nově zrekonstruovaný hotel Goethe se nachází v nejzápadnějším městě České republiky, v Aši. Centrum města je vzdálené od hotelu cca 200 m, vlakové nádraží 150 m, autobusová zastávka 50 m. Klidný hotel stojí stranou od hlavní ulice.

Ubytování
Hotel Goethe v Aši má připraveno více než 100 lůžek v 51 pokojích. Pokoje jsou jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové. V hotelu jsou také 2 dvou a třílůžkové apartmány s možností přistýlky, které jsou vybaveny kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí. Pokoje mají vlastní socíální zařízení tj. vanu či sprchový kout, WC. Na pokojích je TV se satelitním příjmem a lednička.

Služby
Non stop recepce. K hotelu patří restaurace se zimní terasou, místnost pro semináře s vybavením a s kapacitou 25 osob, úschovna kol pro cyklisty a vlastní kamerovým systémem hlídané parkovistě pro auta i autobusy. Hotel nabízí slevy pro autobusové zájezdy. Děti do 3 let zdarma. Ubytování s pejskem za poplatek

Gastronomie
V hotelu Goethe v Aši je k dispozici lobby bar, kde jsou podávány hotelovým hostům na vyžádání snídaně. V italské restauraci se zimní terasou můžete ochutnat speciality italské, české a mezinárodní kuchyně. Dále je zde bufet - pivní bar s letní zahrádkou.

Okolí
Hotel Goethe v Aši má výhodnou polohu nedaleko hranic s Německem. Německé městečko Selb je vzdáleno 6 km. Za návštěvu stojí také sousední lázeňské městečko Bad Elster nebo Františkovy Lázně. Ašsko nabízí kvalitní čisté ovzduší, zachovanou nádhernou přírodu, spoustu sportovního vyžití (golf, tenis, tělocvična Keller, Sportovní areál vrch Háj), horskou turistiku, cyklistické výlety, lesy plné hub a borůvek, v zimě lyžování. Koupání - Aš krytý plavecký bazén, letní koupaliště. Další informace - infocentrum Aš s nekuřáckou restaurací a dětským koutkem.

Hotel Goethe v Aši - Ideální místo pro dovolenou, sportovní soustředění, rodiny s dětmi, seniory, páry i jednotlivce.
Hotel Aš Goethe - Služba na recepci je 24 hodinHotel Aš Goethe - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Aš Goethe - K hotelu přísluší parkovištěHotel Aš Goethe - disponuje restauracíHotel Aš Goethe -  je k dispozici připojení na internetHotel Aš Goethe -  je k dispozici letní terasaHotel Aš Goethe - golfHotel Aš Goethe - tenis -poblíž hoteluHotel Aš Goethe - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Aš Goethe - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Aš Goethe - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Aš Goethe - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou